História spoločnosti

Založenie a rozvoj

Spoločnosť Amor, s. r. o. bola založená vo februári v roku 2000 ako distribučná firma cereálii VEPY a trvanlivých potravín pre veľkoobchody a maloobchody po celom Slovensku.

V roku 2004 sme získali výhradné právo na distribúciu alkoholu značky 501 na Slovensku a to BRANDY 501.

V roku 2005 došlo k rozsiahlej rekonštrukcii firemných priestorov, čím došlo k modernizácii celej budovy, vybetónovaniu vonkajších priestorov na parkoviská a nainštalovanie novej diaľkovo riadenej brány na vstup do areálu spoločnosti. Zároveň sa pristavilo celé nové poschodie, kde vznikli ďalšie skladové priestory a kancelárie. Pre modernizáciu skladového hospodárstva sa pristavila k budove nová zakrytá rampa na príjem a výdaj tovaru.

V roku 2006 sme začali distribuovať 501 Arašidy. Ide o prvotriedné shandongské arašidy, ktoré sa vyznačujú svojou vôňou a prírodnou sladkastou chuťou. Sú pražené špeciálnym spôsobom, ktorý zaručuje arašidom nízky obsah oleja a tým sa stali s jedných najkvalitnejších arašidov na slovenskom trhu.

V roku 2009 došlo k dôležitému rozšíreniu sortimentu o cukrovinky a cestoviny. V našej ponuke pribudlo viac než 100 druhov lízatiek, sladkostí, bonboniér či cestovín.

Koncom roku 2009 sme rozšírili sortiment o sušené plody značky DRUID.

Začiatkom roku 2012 naša spoločnosť kúpila licenciu GORMITI a HELLO KITTY a využila ju na zmenu designu cereálií VEPY, ktoré sú výnimočné tým, že sú to jediné raňajkové cereálie vyrábané na Slovensku.
V roku 2012 sme rozšírili radu 501 o ďalší produkt, a to 501 Energetický nápoj 250 ml. Naše skúsenosti a zákazníci potvrdzujú, že náš energetický nápoj zlepšuje koncentráciu, zvyšuje rýchlosť reakcie a výkonnosť a zároveň priaznivo stimuluje metabolizmus.

Naša spoločnosť sa naďalej rozvíja a veríme, že budeme naďalej prinášať našim zákazníkom kvalitné produkty, ktoré budú držať krok s modernými trendami v stravovaní.