Energetický nápoj 501

Energetický nápoj 501 0,25 lGramáž/Obsah:
0,25 l
EAN kód:
8588005058001
Minimálna záruka:
24 mesiacov
Balenie (ks/krt/pal):
24/120/2880Energetické nápoje sú nealkoholické nápoje, ktoré sú propagované tým, že zvyšujú energiu a fyzickú aktivitu konzumenta. Energetická hodnota týchto nápojov ale nie je vysoká, účinok je zameraný predovšetkým na zvýšenie pozornosti a fyzického výkonu pridaním kofeínu, taurínu, vitamínov a ďalších látok, ktoré majú mať pri spoločnom pôsobení väčší stimulačný efekt, ako by mal kofeín sám o sebe. 501 ENERGY DRINK bol vyvinutý pre ľudí, ktorí chcú mať jasnú a sústredenú myseľ, dobrú fyzickú výkonnosť a to všetko dokážu skĺbiť s aktívnym životným štýlom a so zábavou. Skrátka povedané, 501 ENERGY DRINK dáva energiu ľudom, ktorí chcú byť duševne i telesne aktívni a vedia sa radovať zo života.

„Na dlhých nočných akciách, ak si chcete maximálne užiť návštevu klubu alebo domácu párty, potrebujete kopu energie.
501 ENERGY DRINK je samozrejmý hosť na každej párty s veľa DJs, a treba sa zmieniť, že 501 ENERGY DRINK je aj skvelá voľba na cestu domov.“

Hlavné zložky energetického nápoja:
Taurín je vhodný pre stimuláciu organizmu a predovšetkým mozgovej činnosti. Napomáha odstraňovať únavu, zlepšuje koncentráciu a koordináciu pohybu.
Kofeín sa dobre vstrebáva v žalúdku a tenkom čreve. Hladina krvného cukru dosahuje najvyšších hodnôt za 45 až 60 minút po požití. Je známy svojimi povzbudzujúcimi účinkami na mozgovú činnosť.